× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

امام جمعه پاکدشت با اشاره به صدمات بسیار صهیونیست ها از طوفان الاقصی گفت: ادعای صهیونیست ها در دارا بودن سامانه اطلاعاتی قوی دچار شکست جبران ناپذیر شد

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نمازجمعه با اشاره به فرا رسیدن تولد عقیله بنی هاشم(س) اظهارداشت: یکشنبه میلاد با سعادت اسوه صبر و استقامت، الگوی معرفت و بصیرت  و شجاعت و شریک الحسین(ع) و بزرگ پیام اور کربلا، حضرت زینب(س) است که این روز مهم به نام روز پرستار نامگذاری شده و  این مهم را به پرستارانی که شبانه روز باعث ارامش بخشی به بیماران می شوند و همچنین مادران و همسران و کسانی که به جانبازان و معلولین خدمت می کنند تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 

وی در ادامه افزود: نگاه حضرت زینب(س) یک نگاه الهی  و با بصیرت و معنوی و توحیدی بود و ایشان با وجود وقایع کربلا جمله معروف” ما رایت الی جمیلا” را بیان می کنند و این نشان دهند جمله راهبردی ایشان است که با ان کاخ یزید را به جلسه عزاداری امام حسین(ع) تبدیل کرد و امروز مشابه اتفاق کربلا (یعنی آتش و خون) در غزه شاهدیم که توسط ستمگران جهان در حال رقم خوردن است

جوکار در ادامه تصریح کرد:  بیش از ۱۱هزار کودک و زن و بی گناه در کمتر از ۴۰ روز به دست دشمنان شهید شدند اما دست اوردهای طوفان الاقصی  آنرا امروز تبدیل به معجزه طوفان الاقصی کرد. صهیونیست ها آمریکا و کشورهای اروپایی در باتلاق غزه گیر کرده و راه فرار ندارند.

 

خطیب نمازجمعه پاکدشت در ادامه اضافه کرد: ادعای صهیونیست ها به داشتن بالاترین سامانه اطلاعاتی با شکست جبران ناپذیر مواجه شد و منجر به حضور در بیمارستان شفا و نیافتن اسرای صهیونیست شد. اما این حرکت خشم کشورهای جهان را براورد.

 

وی در ادامه یاداور شد: رژیم صهیونیستی در گذشته و اکنون نشان داده که در جنگ طولانی مدت زمینی موفق نیست و اکنون به اسم قطعنامه بشردوستانه با همکاری دولتهای ضد بشر تلاش می کنند تا نفسی تازه کنند و کمی از خشم جهان نسبت به خود را کم کنند.

 

جوکار خاطرنشان کرد: این قطعنامه را فرانسه قبول کرد و در حالی که امریکا و انگلیس می توانستند وتو کنند چون نابودی اسرائیل را در این چند روز به چشم خود دیدند وتو نکردند. اگر یک درصد احتمال پیروزی در نبرد زمینی اسرائیل بود آمریکا و انگلیس این قطعنامه را وتو می کردند.

 

وی اضافه کرد: اجازه دادند چند کامیون غذا و دارو به غزه برسد تا ابروی نداشته شان را برگرداند. سالها به دنبال معامله  ننگین عادی سازی روابط کشورهای منطقه با اسرائیل بودند که امروز با طوفان الاقصی با شکست مواجه شد اما همچنان به دنبال بازگرداندن ان هستند. در نشست ریاض رئیس جمهور انقلابی ایران اسلامی مواضع ایران را در ۱۰مورد قاطعانه اعلام کرد. یکی از این موارد بازگرداندن اراضی مردم مظلوم فلسطین از بهر تا نهر و اجازه دادن به انها برای انتخاب حکومت در کشورشان است.

 

خطیب نمازجمعه پاکدشت اذعان کرد: رئیس جمهور ایران گفت، اگر دم از دموکراسی می زنید بگذارید خودشان انتخاب کنند. صهیونیستها روی ستمگران تاریخ را سفید کردند. خدای متعال فرعون را در دریا غرق کرد و ان شاالله ستمگران کنونی نیز در دریای خون کودکان بیگناه غزه غرق می شوند و غزه به گورستان صهیونیستها تبدیل می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه