× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فنی و عمرانی منطقه 19 از اجرای اقدامات عمرانی برای تکمیل و بهره برداری از تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار در محدوده این منطقه خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹ تهران، محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۹ تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: تاکنون نزدیک به ۸۰ درصد عملیات اجرایی برای احداث این تصفیه خانه صورت گرفته و با اجرای اقدامات عمرانی تکمیلی این تصفیه خانه طی آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد شد.

او تصریح کرد: با توجه به ورود ۲ هزار متر مکعب پساب و فاضلاب میدان میوه و تره بار به کانال بهشتی، با بهره برداری از این تصفیه خانه ضمن جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی، می توان از آب تصفیه شده برای آبیاری فضاهای سبز و زمین های کشاورزی استفاده کرد.

به گفته گندمی تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار در ۱۰ هزار متر مربع احداث و با تکمیل ۲۰ درصد فعالیتهای عمرانی باقیمانده توسط شهرداری این منطقه، شاهد بهره برداری از آن در سال جاری خواهیم بود.

براساس این گزارش عملیات اجرایی تکمیل تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار پس از تحویل این مکان از سوی سازمان میدان میوه وتره بار به شهرداری منطقه ۱۹ بزودی آغاز می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه