× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و گرامیداشت هفته بسیج، طرح های مختلفی از جمله حمایت و کمک به مستاجران در شرایط کرونا ، بازسازی منازل خانواده شهدا و هر بسیجی یک خدمت در منطقه۱۳ اجرا می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با بیان اینکه هفته بسیج ، بزرگداشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است ، گفت: ویژه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در سال جاری با شعار محوری “بسیج، پیشرو خدمت و امید آفرین” از روز جمعه ۳۰ آبان به مدت یک هفته و بر اساس پروتکل های بهداشتی در دستور کار قرار گرفت.

وی در خصوص اجرای طرح مستاجران با همکاری دبیران شوریاری محلات اظهارداشت: این طرح به منظور یاری رساندن به مستاجرانی است که در شرایط اقتصادی ناشی از کرونا قادر به پرداخت به اجاره بها نمی باشند .

رحمان زاده به اجرای طرح همسایه اشاره کرد و افزود:پیرو دستورالعمل اجرایی سازمان بسیج شهرداری تهران ، طرح بازسازی و تعمیر منازل خانواده شهدا و جانبازان به همت حوزه بسیج شهرداری منطقه آغاز شد.

وی افزود: در این طرح که با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در منزل ۱۰ خانواده شهید به اجرا در می آید ، فعالیت‌های عمرانی متعددی از قبیل لوله کشی و تعمیرات کف آشپزخانه، گچکاری دیوارها، تعمیر سرویس های بهداشتی و… انجام می شود.

اجورلو ، فرمانده حوزه بسیج منطقه ۱۳ ضمن تبریک هفته بسیج با بیان اینکه همزمان با آغاز هفته بسیج مستضعفین، فضاسازی محیطی در دستور کار قرار گرفت، اظهارداشت: فضاسازی محیطی و اکران بنرهای هفته بسیج در ساختمان های تحت پوشش شهرداری منطقه انجام شد.

وی برگزاری مسابقات مجازی با محوریت مکتب حاج قاسم سلیمانی و گام دوم انقلاب، دیدار مجازی با خانواده معظم شهدا و تقدیر شهردار منطقه از بسیجیان نمونه از جمله اقدامات حوزه بسیج منطقه ۱۳ بر شمرد و افزود : پویش هر بسیجی یک خدمت در قالب ضد عفونی مراکز پر تردد و ساختمان منطقه با همکاری بسیجیان منطقه و توزیع بسته‌های بهداشتی به ۳۰ خانواده شهدا با همکاری ایثارگران نیز برگزار می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه