× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف افزایش کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین شهر گلستان ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در این شهر صورت پذیرفت .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران، سید محمد رضازاده مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به فصل گرم و شیوع ویروس کرونا و افزایش مصرف آب و همچنین بدلیل توسعه محدوده شهری و تراکم جمعیتی و ضرورت ارتقاء آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات فرسوده و قدیمی در دستور کار قرار گرفته و انجام میپذیرد .

سید محمد رضازاده با اشاره به مشخصات عملیات اجراء  شده در این خصوص یاد آور شد : این پروژه با صرف هزینه های لازم از محل  اعتبارات جاری و داخلی و در خیابانهای فردوس و شکری و باغ مهندس جمعا به طول ۵۲۰ متر با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز ۱۱۰ میلی متری از اواسط تیر ماه امسال آغاز گردید و پس از اجرای عملیات اصلاح شبکه پروژه اصلاح ۲۳۰ فقره انشعابات این خطوط نیز در دستور کار قرار گرفت و انجام شد  .

رضازاده یاد آور شد : این عملیات همچنان در دست انجام است و مطالعات لازم در سایر مناطق در این خصوص انجام شده و به محض تامین اعتبارات لازم و مطابق برنامه و اولویت بندی صورت گرفته در مناطق مختلف انجام خواهد شد .

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه