× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با توجه به منویات شهردار تهران مبنی بر لحاظ رنگ در شهر و همزمان با آغاز طرح استقبال از نوروز و حسب تدابیر شهردار منطقه 13 و برنامه ریزی صورت گرفته در ادوار گذشته و دورکاری ایشان ،اجرای این طرح در نواحی چهارگانه منطقه 13 در دست اقدام است. به گزارش ثمره نیوز به نقل […]

با توجه به منویات شهردار تهران مبنی بر لحاظ رنگ در شهر و همزمان با آغاز طرح استقبال از نوروز و حسب تدابیر شهردار منطقه 13 و برنامه ریزی صورت گرفته در ادوار گذشته و دورکاری ایشان ،اجرای این طرح در نواحی چهارگانه منطقه 13 در دست اقدام است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 در خصوص اجرای طرح های رنگ در شهر در نواحی چهارگانه با مشارکت صد در صدی شهروندان افزود: در راستای طرح استقبال از نوروز ، بیش از 10 مورد طرح مشارکتی با هدف ایجاد نشاط و شادابی فضای عمومی شهر و شهروندان در محدوده نواحی چهارگانه در مرحله اجراست که بخشی از آنها انجام شده و بخشی دیگر نیز در دست اجراست.

به گفته وی این طرح ها در خیابان صفا، ضلع شمال غربی و جنوب غربی بزرگراه امام علی (ع) در ناحیه یک ، خیابان پیروزی در ناحیه 2 در دست اجراست و در بوستان شورا، خیابان های خشی ، امیری و محسنی در محدوده شهرداری ناحیه 3 انجام شده است . در محدوده شهرداری ناحیه چهار نیز این طرح در خیابان خاقانی ، مهربار و میادین اصلی نیز به اجرا درآمد.

شهردار منطقه13 خاطر نشان کرد : از نواحی ، شورایاری، سرای محلات و شهروندان دعوت شده تا به زیبایی شهر توجه ویژه داشته باشند و بر این اساس بیش از 300 متر مربع به صورت مشارکتی به اجرا در آمده است .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه