× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون هماهنگی امور عمران استاندار تهران در مراسم تکریم و معارفه شهردار رباط کریم گفت: اجازه ندهید حریم شهر دستخوش ساخت و سازهای غیر مجاز شود

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در مراسم معارفه اله یاری شهردار رباط کریم ضمن محکومیت جنایت اسرائیل به بیمارستان المعمدانی و شهادت مردم بی دفاع غزه اظهار داشت: ما افتخار میکنیم به مدیران لایق و جهادی که با برنامه در جایگاه مدیریتی خود بعنوان خادمان مردم و با اقدامات شایسته، روزنه امیدی در دل مردم ایجاد می‌کنند.

 

محمد غراوی: امروز باعث خرسندی است که مدیر جهادی  همچون اله یاری با انتخاب و حکم استاندار تهران بعنوان شهردار شهر رباط‌کریم معارفه شد و با توجه به سابقه ای که از ایشان سراغ داریم منتظر اقدامات شایسته و شاخص در شهر رباط‌کریم هستیم.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بیان کرد: شهردار رباط‌کریم بایستی به منابع پایدار تکیه کند و اگر این نسبت و الگو را رعایت کند و به توازن خدمات دهی با بودجه مصوب برسد مدیری موفق خواهد بود.

 

غراوی تصریح کرد: شهرداران موفقی داشتیم که این توازن را به ۶۰ درصد کار عمرانی رساندند و توازن را ایجاد کردند و در این مسیر اولین مورد این است که شما بتوانید هزینه های خود را کاهش دهید و بخشی از این کاهش هزینه صرف امور عمرانی شهری برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان صرف شود.

 

وی گفت: شما بعنوان شهردار رباط‌کریم هر آنچه می توانید کار را جلو ببرید تا علاوه بر محقق کردن اهداف تان تا پایان سال بتوانید در نهایت رفاه و آسایش نسبی مردم شهرستان را تأمین کنید.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: وقتی شهردار حکم می گیرد بایستی کمک کنیم تا بتواند هدایت شهر را بر اساس سند راهبردی و توسعه شهری پیش ببرد و از شما تقاضا داریم به این موضوع اهمیت ویژه ای قائل شوید و خارج از آن عمل نکنید.

 

غراوی با اشاره به قانون مندی مدیران یادآور شد: پروژه ها و طرح های شهری را با الویت و برحسب قانون اجرا کنید و به دنبال دیگر طرح های بی ارزش و خارج از چارچوب قانون و الویت بندی نباشید و قانونمند پیش بروید و چنانچه تخلفی رخ دهد در این راستا مراجع قانونی به این تخلفاف رسیدگی خواهند کرد.

 

وی گفت: حریم شهر حق نسل های آینده است و کنترل و نظارت بر آن بسیار مهم است و اجازه ندهید حریم شهر دستخوش ساخت و سازهای غیر مجاز شود.

 

غراوی تاکید کرد: اعضا شورای شهر، شهردار را کمک کنند و به هیچ وجه در امور داخلی شهردار دخالت نکنند و مانع راه و پیشرفت آن نشوند و اینکه از بیرون از شهرداری، شهردار را تحت فشار قرار دهند اقدام درستی نیست و با روحیه ای که در شهردار قانونمند جدید رباط‌کریم سراغ دارم این فشارهای خارجی کار به جایی نمی‌برد و ان شاءالله پروژه ها و برنامه های خوبی در چارچوب قانون و اصولی در شهر رباط کریم پیش خواهد رفت.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: فضای سبز شهر رباط‌کریم را در اولویت کار قرار دهید و با ساخت و راه اندازی پارک و بوستان هم فضای سبز را تأمین کنید و هم اینکه امور رفاهی و تفریحی و ورزشی مردم را فراهم کنید.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه