× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تاکنون 110بوستان برای استفاده توان یابان عزیز مناسب سازی شده است و در سال 99 نیز 22 بوستان در دستور کار است.همچنین از 250 میدان و بازار میوه و تره بار در شهر تهران تاکنون 30 بازار مناسب‌سازی شده‌اند و 26 بازار جدید در حال ساخت نیز مناسب‌سازی خواهند شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی در نشستی با محوریت مناسب سازی بوستان ها و میادین میوه و تره بار برای استفاده معلولین و توان یابان در سطح شهر تهران که با حضور علی‌اصغر عین‌القضات، مشاور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در امور توان یابان، مختاری، مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران، راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران،عنقایی، مدیرکل اداره کل برنامه ریزی و توسعه امور خدمات شهری، نماینده جامعه ناشنوایان و…برگزار شد، به اقدامات این معاونت در راستای مناسب سازی بوستان ها، میادین میوه و تره بار شهرداری تهران و مجموعه اقدامات سازمان زیباسازی برای این منظور پرداخت و گفت: هر سال تعدادی از بوستان ها در مناطق ۲۲گانه برای استفاده توان یابان عزیز مناسب سازی می شود و تاکنون ۱۱۰بوستان مناسب سازی شده است و در سال ۹۹ نیز ۲۲ بوستان در دستور کار است.

یزدانی در ادامه گفت:سازمان زیباسازی نیز وظیفه خرید و تامین تجهیزات لازم همانند ست های ورزشی، المان های پارکی، مناسب سازی سرویس های بهداشتی و… را برای استفاده توان یابان و معلولین عزیز بر عهده دارد.

وی با بیان این که ۲۵۰ میدان و بازار میوه و تره بار در شهر تهران وجود دارد، اذعان کرد: با برنامه‌ریزی‌های لازم، تاکنون ۳۰ بازار مناسب‌سازی شده‌اند و ۲۶ بازار جدید در حال ساخت نیز مناسب‌سازی خواهند شد.

عین‌القضات:تقدیر از اقدامات معاونت خدمات شهری در راستای مناسب سازی بوستان ها و میادین میوه و تره بار

علی‌اصغر عین‌القضات، مشاور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در امور توان یابان نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات معاونت خدمات شهری در راستای مناسب سازی ها، گفت:معاونت خدمات شهری یکی از معاونت هایی است که پیش از اعلام شیوه نامه و دستورالعمل های قانونی اقدامات خوبی را در جهت مناسب سازی بوستان ها و میادین آغاز و اجرایی کرده است.

مشاور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در امور توان یابان اظهار کرد: با برنامه ریزی های لازم برای چهار معاونت شهرداری تهران، مشاورانی برای معلولین تعیین گردیده است . همچنین برای حفظ کرامت انسانی معلولین و توان یابان عزیز نماینده ای از سوی انجمن ناشنوایان ایران نیز معرفی شده است که همراه ما در این راه خواهد بود.

عین‌القضات به همکاری های خوب میادین میوه و تره بار در راستای مناسب سازی بازارها اشاره کرد و گفت: اقدامات بسیار خوبی نیز در میادین میوه و تره بار به شکل خودجوش و براساس شیوه نامه اعلام شد انجام شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

در ادامه این جلسه عین‌القضات، مشاور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در امور توان یابان نکاتی را پیرامون چگونگی مناسب سازی بوستان ها، ست های ورزشی،المان های پارکی و… مطرح کرد .

گفتنی است در جریان این جلسه مدیران عامل سازمان بوستان ها،میادین میوه و تره بار و زیباسازی به ارائه گزارشاتی پیرامون برنامه ها و اقداماتشان در راستای مناسب سازی ها پرداختند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه