× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه9 تهران گفت: 43 پروژه هم اکنون در سطح منطقه9 تهران در حال اجرا است و امیدوار هستیم که بخشی از آن تا پایان سال جاری و بخش باقی مانده را در نیمه اول سال99 جهت استفاده مردم عزیز منطقه به بهره برداری برسانیم. به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی ثمره نیوز،صبح امروز […]

شهردار منطقه9 تهران گفت: 43 پروژه هم اکنون در سطح منطقه9 تهران در حال اجرا است و امیدوار هستیم که بخشی از آن تا پایان سال جاری و بخش باقی مانده را در نیمه اول سال99 جهت استفاده مردم عزیز منطقه به بهره برداری برسانیم.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی ثمره نیوز،صبح امروز 14 بهمن ماه،به مناسبت سومین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی،پروژه زیرگذر استاد معین با حضور پیروز حناچی شهردار تهران،سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)،محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران و اعضای این شورا، معاونین شهرداری تهران و سید علی مفاخریان شهردار منطقه9 تهران و معاونین این منطقه به بهره برداری رسید.

سید علی مفاخریان شهردار منطقه 9 تهران گفت: پروژه زیرگذر استاد معین یکی از پروژه های خوب و اعظم شهر تهران با نگاه مثب شهردار تهران از زمانی که ایشان در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران بودند پروژه فعالیت خود را آغاز کرد و بعد از افت و خیز های بسیار امروز شاهد افتتاح این پروژه هستیم.

وی گفت:دو پروژه را شهردار تهران به عنوان پروژه های الویت دار معرفی کردند اولین پروژه الویت دار میدان فتح بود که در اولین جلسه شهردار تهران با شهرداران مناطق تاکید کردند که الحمدالله بخش خروج کارگاهی میدان فتح به نتیجه رسیده و دومین پروژه هم زیرگذر استاد معین بود که هر دو پروژه در منطقه9 تهران قرار دارد که به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه 9 اظهار داشت:در مدت 2 سالی که در خدمت شهروندان منطقه9 بودم تا کنون 84 پروژه و امروز هشتاد و پنجمین پروژه این منطقه در اختیار مردم فهیم و شهید پرور این منطقه قرار می گیرد و امروز این افتخار برای مردم عزیز و خدمتگذاران آنها در مجموعه شهرداری منطقه9 فراهم شده است که 85 پروژه را در اختیار شهروندان قرار دهیم.

مفاخریان در ادامه افزود:این نوید را هم به مردم شریف منطقه9 تهران می دهم که 43 پروژه هم اکنون در سطح منطقه در حال اجرا است و امیدوار هستیم که بخشی از آن تا پایان سال جاری و بخش باقی مانده را در نیمه اول سال99 جهت استفاده مردم عزیز منطقه به بهره برداری برسانیم.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

 

عکاس: کوروش داننده

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه