× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس کمیته آموزش انجمن موی تای کشور گفت: در ایران اسلامی ظرفیت برای رشد رشته رزمی موی تای وجود دارد فقط با آموزش های صحیح باید انرا بارور کرد.

علی تکلو در گفتگو با پایگاه خبری ثمره نیوز، با اشاره به شروع آموزش آنلاین دوره فنی موی تای کشور اظهارداشت: دوره جدید آموزش آنلاین دوره فنی ویژه اساتید و مربیان رشته موی تای با مساعدت فرید نقدی ریاست انجمن موی تای کشور و تاییدیه فدراسیون رزمی، بزودی با اتمام ثبت نامها آغاز می شود.

رئیس کمیته آموزش انجمن موی تای کشور در ادامه گفت: موی تای رشته ورزشی با بخش های مختلف است که در ایران اسلامی ظرفیتهای نهفته دارد و این ظرفیت ها با آموزش های صحیح می تواند دوره جدیدی از افتخار آفرینی ایران را در کشورهای دیگر بگشاید.

وی در ادامه افزود: مدرس این دوره آموزش آنلاین توسط ارجان معتمدی سرمربی تیم ملی و دبیر انجمن موی تای بوده تا بزودی شاهد رشد آموزش و پیشرفت رشته موی تای خواهیم بود

 

گفتنی است علی تکلو ورزشکار و کاپیتان تیم ملی و مدال آور طلای آسیا و نقره جهان از خطه پاکدشت از ۱۹شهریور ماه سال جاری با حکمی توسط فرید نقدی رئیس انجمن موی تای جمهوری اسلامی ایران برای یکسال به سمت رئیس کمیته آموزش انجمن موی تای انتخاب گردید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه