× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بازدید از سایت های برف روبی مناطق شمالی پایتخت گفت:شهرداری تهران برای بارش برف و مقابله با یخ زدگی معابر آمادگی کامل داشت و خدمات رسانی به شهروندان در شرایط خوبی رخ داد.

به گزارش ثمره نیوز،علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بامداد روز دوشنبه و همزمان با بارش برف در پایخت به منظور نظارت بر عملکرد سایت های برف روبی به همراه مهدی پیرهادی رییس کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورا و جمعی از شهرداران مناطق و مدیران ارشد در مناطق شمالی تهران حضور پیدا کرد.

بر اساس این گزارش این بازدید ابتدا از بوستان ملت در منطقه سه تهران آغاز شد و نادعلی در حاشیه این بازدید گفت: حدود ۸۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری در منطقه سه پایتخت در حال برف روبی بوده و بسیاری از معابر منطقه سه پایتخت باز هستند و هیچ مشکلی مشاهده نشد.

وی افزود: نزدیک ۲۵ ساعت نیروهای منطقه سه تهران در حالت آماده باش بودند و این موضوع باعث شد هیچ مشکلی در معابر اصلی و فرعی نداشته باشیم.

همچنین حمید جوانی شهردار منطقه سه پایتخت گفت: ۸۵ دستگاه سبک و سنگین خودرو در طول شبانه روز مشغول برف روبی و خدمات رسانی هستند و هیچگونه مشکلی نداشتیم.

وی افزود: همچنین یخ زدایی به صورت کامل انجام شده و جای هیچ نگرانی برای شهروندان تهرانی وجود نداشته است.

در ادامه نادعلی از سایت برف روبی در منطقه یک تهران بازدید کرد و گفت: شهرداری منطقه یک تهران آمادگی کامل را برای برف روبی دارد و در ساعات اولیه بارش برف کمی مشکل وجود داشت اما خوشبختانه سریعا معابر اصلی و فرعی بازگشایی شد.

وی افزود: توزیع نیرو و تجهیزات در منطقه یک به خوبی رخ داده است و کاملا شرایط تحت کنترل بوده است و هیچ مسیری مسدود نشد.

مهدی هوشیار معاون امور مناطق شرکت ساماندهی افزود: آمادگی کامل را برای بارش برف داشتیم و از مناطق جنوبی تهران به مناطق شمالی تهران امکانات و نیرو لازم را انتقال دادیم که در نتیجه حاصل این تلاش ها بازگشایی معابر اصلی و فرعی بوده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران همچنین ضمن بازدید از اتاق مانیتورینگ حمل و نقل و ترافیک منطقه یک؛ دو و سه پایتخت اظهار کرد: این مرکز رصد کامل تمامی معابر اصلی را همراه داشت؛ تقریبا مشکل ترافیکی در مناطق شمالی پایتخت نداشتیم‌.

وی افزود: شهرداری تهران برای برف روبی آمادگی کامل داشته و همین موضوع باعث شد مشکلی رخ ندهد.

 

براساس این گزارش علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به همراه مهدی پیرهادی رییس کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورا از منطقه چهار پایتخت نیز بازدید کرد و در جریان روند خدمت رسانی به شهروندان این منطقه نیز در شب برفی پایتخت قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه