× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با آغاز بارش برف و باران در شهر تهران ، شهردار منطقه 11 از استقرار عوامل و ماشین آلات تخصصی برای رفع لغزندگی و بازگشایی معابر بخش مرکزی پایتخت در صورت لزوم خبر داد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 تهران، […]

همزمان با آغاز بارش برف و باران در شهر تهران ، شهردار منطقه 11 از استقرار عوامل و ماشین آلات تخصصی برای رفع لغزندگی و بازگشایی معابر بخش مرکزی پایتخت در صورت لزوم خبر داد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 تهران، در این باره گفت: با توجه به آغاز بارش برف و باران از ساعات ابتدایی امروز، معاونت خدمات شهری و محیط زیست با تجهیزات کامل و نیروی انسانی آموزش دیده آماده مقابله با آبگرفتگی های احتمالی ، برف روب و رفع لغزندگی در سطح معابر است.

آبادیان افزود: ۲۳نقطه حساس پر رفت و آمد در سطح نواحی ۴گانه توسط معاونت خدمات شهری شناسایی و اکیپ های اجرایی در این محدوده مستقر شدند. همچنین ۲۵۰نفر از عوامل اجرایی و نیروهای کارگری خدمات شهری به صورت شبانه روزی و شیفت بندی به هنگام بارش در سطح منطقه مستقر خواهند شد.

شهردار منطقه 11 با بیان این که ماشین آلات برف روبی شامل ۲۰وانت، ۱۱خودرو دوکابینه انتقال شن، ۱۷کامیونت، ۲نیسان نمک پاش، ۳دستگاه بابکت تخصصی، ۲کامیون تیغه دار برفروب، ۱۱عدد اره موتوری و۷دستگاه ماشین تخصصی ویژه فضای سبز در سایت برفروبی منطقه۱۱ مستقر و آماده استفاده در شرایط برفروبی هستند؛ ادامه داد: ۶۰ مخزن شن و نمک در معابر پر رفت و آمد سطح منطقه مستقر شده است و۱۷۰محل از اماکن پر تردد شامل ادارات، مراکز نظامی، مراکز آموزشی و … شناسایی و ۱۸۰۰ کیسه شن و نمک همراه با آموزش چهره به چهره برای پیش گیری از آبگرفتگی و خطرات احتمالی تحویل داده شده است.

به گفته آبادیان در میدان های پر رفت و آمد با در نظر گرفتن اولویت، اکیپ های اجرایی و خاور شن و نمک مستقر شده اند و شهروندان در صورت مشاهده آبگرفتگی و سد معبر می توانند با شماره۱۳۷تماس گرفته تا نزدیکترین اکیپ مستقر در محدوده حاضر و نسبت به رفع مشکل اقدام کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه