× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آماده باش تمامی مناطق 22گانه همزمان با بارش برف در پایتخت خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت،اصغر عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران،با اشاره به اینکه بارش برف در پایتخت از نیمه شب آغاز شده است، اظهار کرد: از روز گذشته احتمال برودت […]

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آماده باش تمامی مناطق 22گانه همزمان با بارش برف در پایتخت خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت،اصغر عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران،با اشاره به اینکه بارش برف در پایتخت از نیمه شب آغاز شده است، اظهار کرد: از روز گذشته احتمال برودت هوا و بارش برف از سوی سازمان هواشناسی اعلام شده بود، بر همین اساس مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران به صورت آماده باش در آمدند.

وی با اشاره به استقرار افراد مجهز به امکانات و ماشین آلات برف روب در نقاط برف گیر تصریح کرد: به همین منظور هزار و 350 دستگاه ماشین آلات برف روب به همراه خودرو و کامیون در سطح شهر تهران مستقر شدند و کار محلول و نمک پاشی در سطح شهر به صورت گسترده انجام شد.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به تعبیه 4 هزار مخزن زردرنگ در پایتخت گفت: این مخازن مجهز به شن مخصوص، نمک و ماسه بودند تا شهروندان و عوامل کارگری بتوانند از آن استفاده کنند.

عطایی با اشاره به فعالیت ١۴ هزار عوامل خدمات شهری افزود: کار برف روبی در تمامی بزرگراه ها، پل‌ها، اتوبان ها و رمپ و لوپها انجام شده است و تعداد قابل توجهی از عوامل فضای سبز وظیفه برف تکانی از درختان را بر عهده گرفتند.

وی با اشاره به آماده باش مدیران و شهرداران مناطق ٢٢ گانه از شب گذشته گفت: تمام سطح شهر در حال کنترل است و در هیچ یک از معابر اصلی پایتخت به علت بارش برف انسدادی گزارش نشده است.

عطایی تاکید کرد که عوامل خدمات شهری هم اکنون در سطح شهر حضور دارند و این حضور تا زمان بارش برف ادامه دار است.

وی اضافه کرد: معابر به ترتیب اولویت بندی پاک سازی می شوند اما اگر معابر فرعی دچار مشکل بود شهروندان می توانند با تماس با شماره ١٣٧ این موضوع را به شهرداری اعلام کنند تا بلافاصله عوامل ناحیه منطقه اعلام شده برای برف روبی اقدام کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه