× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) گفت:بسیجیان حوزه های مقاومت سطح شهرستان،شبانه با حضور میدانی در محلات و پارک ها در راستای کنترل و پیشگیری از جرائم در کنار پرسنل نیروی انتظامی اقدام به اجرای گشت های پیاده و خودرویی جهت ایجاد امنیت برای شهروندان می کنند.

به گزارش ثمره نیوز و به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) باقرشهر،سرهنگ خداداد کاشفی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت حضرت روح الله (ره)، با تشریح اقدامات سپاه در جهت پاکسازی در سطح محلات باقرشهر اظهار داشت:بسیجیان حوزه های مقاومت سطح شهرستان،شبانه با حضور میدانی در محلات و پارک ها در راستای کنترل و پیشگیری از جرائم،مقابله با اراذل و اوباش و همچنین مقابله با آسیب های اجتماعی در کنار پرسنل نیروی انتظامی اقدام به اجرای گشت های پیاده و خودرویی جهت ایجاد امنیت برای شهروندان می کنند.

سرهنگ کاشفی تصریح کرد: از همکاری دلسوزانه شهروندان شهرستان باقرشهر با تیم های عملیاتی سپاه که یکی از مولفه های ایجاد محله های اسلامی حضور میدانی و مستمر در محلات جهت پیشگیری از عواملی می باشد که آسایش و آرامش مردم را بر هم میزند تشکر می کنم.

وی گفت: از همه مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان باقر شهر تقاضا می کنم تا همکاری مستمر و همیشگی خود را با خادمین خود در سپاه و بسیج حفظ نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه