× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

حسب دستور شهردار منطقه ١٣ و با هماهنگي اداره كل سلامت شهرداري تهران ، طرحی ابتکاری و نو ، به منظور جلوگيري از شيوع بيماري كرونا در میان سالمندان و افراد داراي معلوليت در این منطقه اجرایی می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، به منظور جلوگيري […]

حسب دستور شهردار منطقه ١٣ و با هماهنگي اداره كل سلامت شهرداري تهران ، طرحی ابتکاری و نو ، به منظور جلوگيري از شيوع بيماري كرونا در میان سالمندان و افراد داراي معلوليت در این منطقه اجرایی می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، به منظور جلوگيري از شيوع بيماري كرونا در میان سالمندان و افراد داراي معلوليت در محلات سیزده گانه ، نیرو های سلامت منطقه به صورت تلفنی، روزانه جويای احوال این عزیزان مي شوند.

با اجرای این طرح ، در كنار هر خانواده دارای معلوليت و جهانديده ،يكي از افراد داوطلب كانون جوانان از سوی اداره سلامت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی منطقه معرفي می شود تا در صورت تمایل این عزیزان ، امور روزمره و خرید آنها انجام شود تا از رفت و آمد غیر ضرور آنها در سطح شهر خودداری شود و به عبارتی هر فرد و خانواده گروه های پر خطر برای رفع نیاز روزمرده خود می توانند ، يك همراه داشته باشند .

برای شناسايي اقشار حساس، از ظرفيت مسئولين خانه های سلامت ، شوراياری ها و مديران محلات بهره گیری می شود.

گفتنی است، روند اجرايي اين طرح صبح روز گذشته سه شنبه 27 اسفند ماه با حضور عوامل صدا وسيما ضبط شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه