× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردارمنطقه ۱۳ از اجرای طرح تحول نگهداشت شهر در این منطقه بر اساس دستور شهردار تهران و سند خدمت رسانی به شهروندان با هدف افزایش رضایتمندی و ارتقاء سطح خدمات به شهروندان خبر داد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، محمد هادی علی احمدی ، شهردار منطقه ، طرح «تحول نگهداشت شهر» را تحولی جدید در خدمت رسانی به شهروندان برشمرد و افزود : با توجه به تاکید شهردار تهران بر رفع مشکلات و چالش های شهری ، این طرح با رویکرد ایجاد تحولی نوین در قالب نگهداشت شهر به مدت ۲ ماه کلید خورد.

او افزود: بر این اساس ، جلسه ای با هدف تحلیل کلیات طرح و بررسی فرآیند اجرای این طرح در حوزه های مختلف شهری با حضور مدیر پروژه طرح تحول نگهداشت شهر و هیئت همراه ،معاونین و مدیران شهری منطقه برگزار شد .

شهردارمنطقه، آراستگی شهر، افزایش رضایتمندی شهروندان، ارتقاء کیفی سطح خدمات به شهروندان و بکارگیری حداکثری ظرفیت پیمانکاران را از اهداف این طرح عنوان کرد که طی آن موارد براساس پیام های ثبت شده در سامانه های ۱۳۷ و ۱۸۸۸، ظرفیت نواحی و نخبگان، معتمدین و شورایاران احصاء می شود.

او با اشاره به اهتمام منطقه برای شناخت دقیق ظرفیت ها و امکانات برای دستیابی به اهداف مد نظر تحول نگهداشت شهر ابرازامیدواری کرد که این طرح با تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر مدیران و کارکنان به بهترین نحو به سرانجام برسد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه