× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه21 از آغاز فرآیند تولید و چاپ قبوض انبوه عوارض پایدار سال98 و توزیع آنها از طریق شرکت پست میان شهروندان این منطقه خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، حمیدرضا آزادواری معاون مالی و اقتصاد شهری این منطقه با اعلام خبرفوق گفت: مبالغ […]

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه21 از آغاز فرآیند تولید و چاپ قبوض انبوه عوارض پایدار سال98 و توزیع آنها از طریق شرکت پست میان شهروندان این منطقه خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، حمیدرضا آزادواری معاون مالی و اقتصاد شهری این منطقه با اعلام خبرفوق گفت: مبالغ قبوض عوارض سالجاری که شامل عوارض نوسازی، عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند است از بازه زمانی اول فروردین تا ۲۹ اسفند ماه صادر شده و چنانچه املاکی بدهی قبلی داشته باشد در قبوض محاسبه و گنجانده شده ‌است.

وی در ادامه افزود: مهلت پرداخت قبوض تا پایان سالجاری بوده و شهروندانی که عوارض متعلقه ملک خود را تا پایان اسفند ماه پرداخت کنند، مشمول تسهیلات خوش حسابی شهرداری تهران خواهند شد.

آزادواری همچنین یادآور شد: شهروندان می‌توانند از طریق پرتال شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir، سامانه تلفنی ۱۳۷، اینترنت بانک، همراه بانک، تلفنبانک، ATM و از طریق درگاه ‌های غیرحضوری بانک‌ های طرف قرارداد شهرداری تهران و یا از طریق اپلیکیشن #۱۳۷* نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند و درصورت عدم پرداخت عوارض مذکور علاوه بر از دست دادن جایزه خوش حسابی مشمول نه درصد جریمه دیرکرد نیز خواهند شد.

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه21 تاکید کرد: شهروندان می توانند با پرداخت به موقع قبوض عوارض، از ده درصد جایزه خوش حسابی عوارض نوسازی و مشاغل و بخشودگی یک و نیم درصدی ماهیانه بهای خدمات مدیریت پسماند برخوردار شوند.

آزادواری در خاتمه یادآور شد: شهروندان منطقه21 درصورت مشاهده اشکال در فیش های دریافتی خود می توانند با شماره6-44562761داخلی 108و 136و یا به صورت حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک یا اداره درآمد این منطقه واقع در ضلع غربی میدان کمال الملک ساختمان شماره یک شهرداری منطقه21 طبقه همکف مراجعه کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه