× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای تدابیر شهردار منطقه۱۳ در توسعه تفریحات ورزشی و تحقق شعار "تهران،شهری برای همه" ، جشنواره خیابان ورزش در ایمنی کامل و با رعایت پروتکل های بهداشتی از محله امامت این منطقه آغاز به کار کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، خیابان ورزش فعالیتی تفریحی ، ورزشی و خانوادگی است که یک روز در هفته در یکی از خیابان های منطقه با هدف توسعه و ترویج تفریحات ورزشی کم هزینه و در دسترس و تحکیم بنیان خانواده برگزار می شود .

مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه۱۳ در خصوص اجرا و رونق بخشی به خیابان ورزش گفت: برای مشارکت تمامی اعضای خانواده در انجام فعالیت های ورزشی و ایجاد شور و نشاط در محلات ، خیابان ورزش را هر هفته در یکی از معابر منطقه اجرا می کنیم.

وی افزود : در این خیابان ها ،ورزش های مختلفی از قبیل طناب کشی ، دارت ، بدمینتون ، تنیس روی میز ، فوتبال دستی ، والیبال ، اسکیت ، دوچرخه سواری ، برپا می شود.

شهردار منطقه۱۳ ادامه داد: در این راستا ، امروز ، پنجشنبه ، ۳۰ مرداد ، جشنواره خیابان ورزش توسط اداره ورزش معاونت امور فرهنگی و اجتماعی و با همکاری شورایاری محله امامت و پلیس راهور ، در کوچه شهید ملکی واقع در مسیل منوچهری با استقبال شهروندان رو به رو شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه