× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه ۱۳ تهران از اتخاذ تمهیداتی برای آزادسازی ۱۹ پلاک باقی مانده طرح تعریض خیابان پیروزی خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، مجتبی شکری ، شهردار منطقه در خصوص آزاد سازی پلاک های باقی مانده در طرح تعریض خیابان پیروزی گفت : این اقدام ، در راستای رویکرد شهرداری تهران در طراحی فضاهای شهری با نگاه انسان محوری ، حفظ نظم شهری و تسهیل در رفت و آمد شهروندان، انجام می شود .

وی افزود: این ۱۹ پلاک در قسمت شمالی محور پیروزی منطقه۱۳ با مجوز اداری ، تجاری و مسکونی وجود دارد که عقب نشینی در آن انجام نشده بود .

شکری تاکید کرد: با تعریض قسمت شمالی محور پیروزی، ضمن تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و کاهش بار ترافیکی و ایمن سازی این محدوده ، منظر شهری بهسازی و به لحاظ زیبایی شناسی متحول می شود .

وی با اشاره به مشخصات و مساحت پلاک های باقی مانده و راهکار هایی برای ترغیب مالکان برای توافق و درخواست پروانه ساخت، اظهار داشت: نصب بنر های اطلاع رسانی در طول محور پیروزی و استفاده از تسهیلات مصوبه کرونا برای تسریع و تسهیل در این روند از راهکار های ارائه شده برای این ۱۹ پلاک بود .

به گفته وی، قرار است حقوق مکتسبه مالکان طبق طرح تفصیلی به آنها داده شود
همچنین از تسهیلات مصوبه کرونا برای تسریع و تسهیل در آزاد سازی، استفاده می شود.

وی، استفاده بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی و بحرانی ناشی از گسترش ویروس کرونا بر اساس مصوبه شورای شهر و تشکیل کارگروه تخصصی جهت ارائه اطلاعات و راهنمایی متقاضیان را از دیگر راهکار های منطقه برای توافق با مالکان در روند آزاد سازی ۱۹ پلاک باقی مانده در قسمت شمالی محور پیروزی عنوان کرد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه