× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 2 تهران گفت: ۴۵۰ متر مربع از اراضی شهری با هدف صیانت از حقوق شهر و شهروندان با تلاش و پیگیری مدیریت شهری منطقه رفع تصرف و آزاد سازی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ تهران، حسن رحمانی شهردار منطقه ۲،با اعلام این خبرافزود: آزاد سازی زمین مذکور در راستای صیانت از اموال عمومی و حقوق شهروندی پس از بررسی مستندات موجود و اخذ استعلامات مربوطه  با حکم قضایی  و حضور نیروهای اجرایی این منطقه اقدام شد.

 

وی  با اشاره به اینکه ملک مذکور تحت تصرف سنگفروشی بود،اظهار داشت: میدان کتاب یکی از میادین مهم منطقه است و سال ها سنگفروشی ها به عنوان مشاغل مزاجم اطراف این میدان را احاطه کرده  و با ایجاد آلودگی های زیست محیطی ،الودگی صوتی و اغتشاشات بصری نارضایتی هایی را برای شهروندان به وجودآورده اند.

شهردار منطقه۲ با اشاره به اینکه تعدادی از این صنوف دراراضی شهری به فعالیت می پرداختند ،گفت: در همین راستا  با تلاش مدیریت منطقه ۴۵۰ متر از اراضی شهری که در تصرف تعدادی از صنوف سنگفروشی بود آزادسازی شد.

رحمانی با بیان اینکه مدیریت منطقه دغدغه ساماندهی صنوف مزاحم را دارد وپاکسازی و انتقال صنوف مزاحم را دردستور کار قرارداده است افزود: ساماندهی و انتقال صنوف مزاحم میدان کتاب در راستای اجرای آرا بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، در چند فاز طراحی و اجرا شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه