کد خبر: ۹۸10066
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
نویسنده: حسین رشیدی

آخرین جلسه ارزیابی نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست HSE مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران صبح امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه، با حضور معاونین و مدیران حوزه های مختلف و ارزیابان HSEشهرداری تهران در منطقه ۲ برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، از آنجائیکه سیستم HSE بالغ بر ۱۲ سال در شهرداری تهران قدمت دارد، به دستور حناچی شهردار تهران ارزیابی مناطق ۲۲ گانه با مدل تعالی سازمانی که توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران ارایه شده است در دستور کار قرار گرفت.

این مدل تعالی محور، انتهایی برای فعالیتهای سازمان قائل نیست و به سازمانها کمک می کند تا جایگاه و مسیر حرکت و به عبارتی نقشه راهشان ترسیم شود و با بهره گیری از مدل پایش مبتنی بر ارزیابی HSE مدیران و رهبران سازمان ها خواهند توانست دانش و تجارب کاری خود را با یک نگرش سیستمی همراستا نموده و در جهت تعالی و سرآمدی سازمان متبوعه به کار گیرند.

تیم ارزیابی HSE منطقه ۲ با حضور ارزیابان ارشد، محیط زیست، سلامت، علمی و ایمنی طی روز جاری به ارزیابی منطقه ۲ در حوزه های مذکور می پردازند و نتایج این ارزیابی در جشنواره HSE در روزهای ۵و۶ اسفند ماه سال جاری اعلام می شود.

چاپ این مطلب چاپ این مطلب