کد خبر: ۹۸9218
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸
نویسنده: حسین رشیدی

کودکان کار منطقه۲۱ تهران صدرنشین مسابقات فوتبال “لیگ کودکان فردا” در بین مناطق ۲۲ گانه

“مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ کودکان فردا” با شعار “ورزش برای همه کودکان” و با محوریت فرآیندهای آموزشی و سلامتی ویژه کودکان کار و خیابان مناطق ۲۲گانه شهر تهران با صدرنشینی تیم منطقه۲۱ به پایان رسید.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، “مسابقات فوتبال لیگ کودکان فردا” با هماهنگی سازمان های ورزش و تندرستی و رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، موسسه مردم نهاد صعود و همچنین مشارکت فعال سایر سازمان های دخیل در امر رسیدگی به حوزه کودکان کار و خیابان برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ موسسه درا (دانشگران رهایی افروز) که متولی کودکان کار و خیابان منطقه۲۱ است، در راستای تحقق اهداف این موسسه؛ تیم فوتبالی را با مشارکت اداره ورزش این منطقه و مربی جدید به کار گرفت و به مسابقات فوتبال لیگ کودکان فردا فرستاد.

لازم به ذکر است؛ تیم اعزامی منطقه۲۱ در مرحله گروهی این مسابقات، هر دو مسابقه خود را با پیروزی به پایان رسانده و صدرنشین گروهA شد و با اختلاف سه امتیازی و تفاضل گل سه گل بیشتر نسبت به تیم دوم، جایگاه خود را در بالای جدول این مرحله تثبیت کرد.

شایان توجه است؛ در هفته های پیش رو، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات مذکور برپا می شود و در آینده ای نزدیک نیز مرحله نهایی (فینال) مسابقات فوتبال لیگ کودکان فردا برگزار خواهد شد.

چاپ این مطلب چاپ این مطلب