کد خبر: ۹۸9630
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸
نویسنده: حسین رشیدی

جلسه کمیسیون ماده پنج شهر تهران به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران و با حضور اعضاء، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شـــهر ، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری و علی اشراقی رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج تشکیل و با احداث یک بیمارستان فوق تخصصی در منطقه یازده موافقت شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابـــط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران؛علی اشراقی در این باره گفت: کمیسیون ماده پنج شهر تهران با طرح احداث یک بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی کودکان در منطقه جوادیه تهران موافقت کرد.


اشراقی افزود: این طرح توسط مؤسسه زنجیره امید و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شهرداری تهران در زمینی به مساحت ۲۶ هزار متر مربع ارائه شده است.

رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج گفت:طرح این بیمارستان فوق تخصصی با محوریت جراحی، مرکز تحقیقات توانبخشی و اقامتگاه ارائه شده که به همین منظور سطوح درمانی پروژه بیش از ۳۸ هزار متر مربع و محل اقامت همراهان حدود ۳ هزار متر مربع در نظر گرفته شده است .

اشراقی افزود : طرح مذکور در یازده طبقه روی همکف و زیر زمین ها احداث می شود که پس از توضیحات مشاور تهیه کننده طرح و تأکید بر الزامات ترافیکی و رعایت فضای سبز مناسب، به تصویب کمیسیون ماده پنج رسید.


وی بیان کرد: در این جلسه هم چنین با احداث یک مجموعه چند منظوره تجاری- فرهنگی- ورزشی و خدماتی در ۳۰درصد ملکی واقـــع در منطقه ۱۸ و احداث فضای سبز عمومی در ۷۰درصد باقی مانده آن موافقت شد و سایر پرونده های ارسالی از مناطق مورد رسیدگی و تصمیم گیری قرار گرفتند.

چاپ این مطلب چاپ این مطلب