کد خبر: ۹۷856
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷
نویسنده: حسین رشیدی

علت انفجار مرگبار در بیمارستان کوثر سمنان در دست بررسی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: علت بروز حادثه بیمارستان کوثر سمنان که به مرگ یک بیمار انجامید در دست بررسی است.

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا،دکتر نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اظهار کرد: مراجع قانونی بعد از بروز حادثه با انجام تشریفات قانونی به بررسی علل بروز حادثه پرداختند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان اینکه نمونه‌برداری‌های لازم همان شب گذشته انجام شده، ادامه داد: براساس موازین قانونی، بررسی‌ها انجام و چنانچه قصوری انجام شده باشد حتماً برابر قوانین برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه پزشکی قانونی، نیروی انتظامی، استانداری و آتش‌نشانی از مسؤولان و مراجع رسمی برای بررسی پرونده هستند، خاطرنشان کرد: همگی این دستگاه‌ها با حضور در محل، بررسی‌های لازم را انجام دادند و قرار است بعد از بررسی‌های تکمیلی دلایل بروز حادثه را رسماً اعلام کنند.

دانایی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص زمان اعلام نتایج بررسی‌ها اظهار کرد: بعد از اعلام نظر این مراجع، نتایج به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.

شب گذشته، حین انتقال یک بیمار از اتاق جراحی به آی. سی.یو در اثر آتش‌سوزی مانومتر کپسول اکسیژن یک بیمار دچار حادثه شد و متأسفانه این بیمار ۵۰ ساله سمنانی که به دلیل نارسایی‌های کلیوی در مرکز آموزشی درمانی کوثر سمنان بستری بود، جان باخت.

چاپ این مطلب چاپ این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =