کد خبر: ۹۸9601
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
نویسنده: حسین رشیدی

از برپایی میز خدمت تا برگزاری کارگاه های آموزشی در محلات به مناسبت هفته ملی سرطان در منطقه ۱۳

با توجه به نامگذاری اول تا هفتم بهمن ماه به عنوان هفته ملی سرطان ، اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ اقدام به اجرای ویژه برنامه های مختلف با هدف افزایش آگاهی شهروندان در مورد بیماری های سرطان و راه های تشخیص به موقع و زود هنگام این بیماری کرده است .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، سبحانی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ، هفته ملی سلامت را فرصتی برای راهکار های کنترل سرطان برشمرد و افزود: اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ با توجه به شیوه نامه اداره کل سلامت شهرداری تهران و به منظور تلاش در راستای آگاه سازی و حساس سازی جامعه ، ویژه برنامه های مختلفی را در محلات منطقه ۱۳ تدارک دیده و به مرحله اجرا گذاشته است .

وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح محله افزود: این کارگاه ها با حضور شهروندان در محلات سیزده گانه توسط اداره سلامت منطقه و با همکاری خانه های سلامت برگزار می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۱۳ ، برگزاری همایش علمی ویژه بانوان را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و اظهار داشت : این همایش پیرامون دسترسی به خدمات بهداشتی مربوط به تشخیص زود رس سرطان برگزار و افراد بهبود یافته این بیماری معرفی می شوند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ ادامه داد : میز های خدمت سلامت در بوستان پیروزی و ایستگاه های مترو میزبان شهروندان است.

چاپ این مطلب چاپ این مطلب